» » Новини Українсько-Німецької програми ТНЕУ

Новини Українсько-Німецької програми ТНЕУ

Дата: 6-07-2018, 09:55 | Автор:

Шановні абітурієнти і батьки!
Німеччина зацікавлена у підготовці економістів з МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ. З 2019 року до ТНЕУ відряджаються два викладачі для забезпечення інтенсивного вивчення німецької мови. Студенти ТНЕУ мають право після освоєння німецької мови на рівні розуміння лекційних занять, безкоштовно навчатися у Технічному університеті Дрездена і отримати як український, так і німецький диплом. Кращим студентам надається стипендія у розмірі від 400 євро в місяць.
Запрошуємо всіх абітурієнтів на навчання по спеціальності ЕКОНОМІКА, за освітньою програмою МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА. (Німецькомовна програма).
  Для абітурієнтів, які не знають німецької мови, навчання здійснюється з нуля. Є можливість удосконалювати знання німецької мови на мовних курсах у Німеччині.
  Контакти: ТНЕУ, кафедра міжнародної економіки, кімната 1201, 1202, 1204. Тел. 47-50-75