» » До уваги студентів та аспірантів ТНЕУ!

До уваги студентів та аспірантів ТНЕУ!

Дата: 12-07-2018, 09:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ міжнародного співробітництва інформує, що з 29 липня по 5 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно із німецькою фундацією «Пам'ять, відповідальність та майбутнє» проведуть німецько-український обмін молоддю «Investment info the future EU decentralisation experience fort he sake of changes».
Зацікавлених студентів та аспірантів, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravlinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у проекті із зазначенням власного досвіду щодо участі децентралізації.
За детальною інформацією звертатись у відділ міжнародного співробітництва (1 корпус, аудиторія 1222).