» » Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування ФЕАМ висловлює подяку директору ПАП «Дзвін»

Дата: 17-07-2018, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету висловлює вдячність директору ПАП «Дзвін» Градовому Василю Степановичу за допомогу у придбанні спеціалізованого обладнання для підготовки фахівців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

«Ваша допомога, Василю Степановичу, дозволить на вищому практичному рівні готувати майбутніх спеціалістів за даною спеціальністю. Ще раз висловлюємо Вам вдячність і сподіваємося на подальшу співпрацю», – звертається до В. С. Градового колектив кафедри.