Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Запрошуємо на святкову програму!

Дата: 4-03-2012, 12:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректорат і профспілковий комітет ТНЕУ запрошує 06 березня 2012 року о 15.00 годині в актову залу центрального корпусу № 1 Тернопільського національного економічного університету на святковий концерт з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук.

Учасники святкового концерту:

1.Камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії. Художній керівник та головний диригент Сергій Примак.

2.Симфонічний оркестр Тернопільської обласної філармонії. Художній керівник та головний диригент, Заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль.

3.Вадим Дарчук – куплети Ескамілльо з опери «Кармен» за Ж. Бізе.

4.Володимир Шагай – «Parlami d’amore, Mariu» за Ч. Біксіо.

5.Ігор Гаврилюк – «Закоханий солдат» за Е. Канніо.

6.Учасники квартету «Акорд» – українська народна пісня в обробці Є. Гунька «Любисток», «Явір і Яворина» на слова Д. Павличка та музики О. Білаша.

7.Гурт «Світозари».

8.Танцювальний колектив «ТАНГо».

Бажаємо приємного святкування та лише позитивних вражень!

» » Запрошуємо на святкову програму!

Запрошуємо на святкову програму!

Дата: 4-03-2012, 12:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук.

Учасники святкового концерту:

3.Вадим Дарчук – куплети Ескамілльо з опери «Кармен» за Ж. Бізе.

4.Володимир Шагай – «Parlami d’amore, Mariu» за Ч. Біксіо.

5.Ігор Гаврилюк – «Закоханий солдат» за Е. Канніо.

7.Гурт «Світозари».

8.Танцювальний колектив «ТАНГо».

Бажаємо приємного святкування та лише позитивних вражень!