» » Студентська наукова діяльність у ТНЕУ – це престижно!

Студентська наукова діяльність у ТНЕУ – це престижно!

Дата: 3-09-2018, 15:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році Тернопільський національний економічний університет став найкращим серед закладів вищої освіти економічного профілю.

Щиро вітаємо 23 студентів ТНЕУ, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, а також 50 студентів – переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт! Пишаємося, що молодь нашого університету бере активну участь у науковій діяльності, формуючи позитивний імідж рідного закладу вищої освіти.

Висловлюємо подяку викладачам-наставникам за якісну підготовку успішних студентів Тернопільського національного економічного університету!