» » Запрошуємо відвідати заняття з німецької мови під керівництвом представника Дрезденського технічного університету

Дата: 3-09-2018, 16:29 | Автор:

В рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з 01.09.2018 р. до 31.12.2018 р. в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме Крістофер Колель (Christopher Colell), представник Технічного університету в Дрездені.

Студенти Українсько-німецької факультет-програми ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина матимуть можливість відвідувати заняття з німецької мови з метою вдосконалення комунікативної мовленнєвої компетенції. Перше заняття відбудеться 5 вересня 2018 р. о 16.00 в залі електронних ресурсів (1209).

Крістофер Колель проводитиме заняття з циклу економічних дисциплін для студентів та викладачів ТНЕУ.