» » У ТНЕУ відзначатимуть Міжнародний день студентського спорту!

У ТНЕУ відзначатимуть Міжнародний день студентського спорту!

Дата: 11-09-2018, 14:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 вересня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відзначатимуть Міжнародний день студентського спорту, тому професорсько-викладацький колектив і студентська спільнота розпочнуть день о 7.30 год. з «Загальноуніверситетської руханки». Збір учасників відбудеться на синтетичних футбольних полях.

Продовжиться свято в акваторії Тернопільського ставу біля пляжу «Циганка», де о 14.00 год. відбудеться Кубок ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах. Між собою змагатимуться команди факультетів, інституту ТНЕУ.

Запрошуємо усіх викладачів, студентів, працівників підтримати улюблену команду й разом відзначити Міжнародний день студентського спорту в ТНЕУ!