Сумуємо…

Дата: 22-09-2018, 18:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректорат, профспілковий комітет, професорсько-викладацький колектив, студентство Тернопільського національного економічного університету глибоко сумують з приводу смерті багаторічного працівника закладу вищої освіти Ізидори Романівни Паращук.

Ізидора Романівна народилася 4 травня 1944 року. У ТНЕУ працювала з 1970 по 2010 рік на посаді завідувача канцелярії (сьогодні – загальний відділ). Колеги пам’ятають її як мудрого керівника, доброзичливого порадника і наставника, професіонала своєї справи.

Сьогодні Ізидора Романівна відійшла у Вічність.

Університетська спільнота сумує разом з рідними і близькими І. Р. Паращук і висловлює щирі співчуття.

Панахида відбудеться 23 вересня 2018 року о 19.00 год. у Капличці Святого Духа за адресою: вул. Тарнавського, 2а. Чин похорону відбудеться у понеділок, 24 вересня, о 12.00 год.