» » Конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання «Ми – нова генерація!» завершено!

Дата: 1-10-2018, 12:17 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

П’ять днів поспіль на головній сцені Тернопільського національного економічного університету 36 студентських академічних груп першого року навчання креативно презентували свій мистецький, спортивний, інтелектуальний, духовний потенціал. Динамічно, життєрадісно, ритмічно при повному залі пройшов форум молодої генерації майбутнього України!

Організаторами конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!» стали відділ гуманітарної освіти та виховання і Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

До складу журі увійшли: голова журі Наталія Цар – співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, ведуча різноманітних шоу та імпрез, Тетяна Шарган – співачка, учасниця всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання, Тетяна Гриник – відома співачка, учасниця всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів та конкурсів, учасниця гурту «Steel Voice Band», ведуча культурно-мистецьких імпрез та шоу, Василина Зозуля – учасниця всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, автор та виконавець популярної пісні «Чорне і біле», кліп якої ротується на музичному каналі «М2».

Не просто було визначати найкращих, адже кожна презентація була по-своєму цікава і позитивна, драйвова та креативна. Тільки в останній 5-й день конкурсу «Ми – нова генерація!», після виступу першокурсників юридичного факультету, а це 13-ть груп (!), відбулося остаточне підведення підсумків конкурсу.

В окремих номінаціях голова Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Шевчук вручив грамоти:

«За дух єдності факультету» – факультет економіки та управління;

«Традиції в серці» – Коледж економіки, права та інформаційних технологій (гр. ФБСт – 11, гр. МЕНт - 11);

«З батьківщиною по світу» – Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина (гр. ЕМЕ – 11, гр. АМЕТ – 11);

«Та й таке…» – факультет аграрної економіки та менеджменту (гр. ОПЗ-11, гр. ЕОЗ-11, гр. ФКС-11);

«Краща презентація майбутньої професії» – Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина (гр. ГРС-11, гр. Т-11);

«За креативність і сміливість» – факультет обліку і аудиту (гр. ОА-11);

«За оригінальний імідж» – факультет комп’ютерних інформаційних технологій (гр. КБ-11).

Переможцям, які вибороли призові І, ІІ, ІІІ місця, було вручено нагороди і дипломи:

I ступеня – факультет банківського бізнесу (гр. ЕА-11, гр. ФБС-11);

II ступеня – факультет фінансів (гр. ФМС-11);

II ступеня – юридичний факультет (гр. МСД-11);

III ступеня – факультет економіки та управління (гр. МЕН-11);

III ступеня – факультет аграрної економіки та менеджменту (гр. ГЗ-11).

Дякуємо усім учасникам конкурсу презентацій «Ми – нова генерація!» – першокурсникам, старшокурсникам, студентським деканам, кураторам, викладачам, організаторам і всім, хто долучився до цієї спільної справи!