» » «Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі»

«Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі»

Дата: 5-10-2018, 15:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Повідомляємо, що 16 листопада відбудеться Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Цілі сталого розвитку: проблеми і можливості досягнення в Україні та світі».

Метою наукового заходу є розвиток і реалізація наукового потенціалу студентів та підвищення обізнаності молоді щодо сучасних тенденцій в економіках світу стосовно проблем і можливостей сталого місцевого розвитку у різних сферах діяльності та в різних регіональних умовах.

Тематичні напрями роботи учасників конференції:

1. Соціально-економічні проблеми сталого розвитку регіонів України

2. Вирішення екологічних проблем на шляху сталого розвитку

3. Досвід країн світу у досягненні цілей сталого розвитку

4. Глобальні виклики сталого розвитку як ринкові можливості для українського та міжнародного бізнесу

5. Аналіз досягнення цілей сталого розвитку в Україні

До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, слухачів магістратури та аспірантів.

Детальна інформація про конференцію розміщені у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн