» » Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ вивчали університет під час квесту!

Дата: 10-10-2018, 12:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 жовтня 2018 року студенти груп ПРт-11 (куратор В. Г. Михайлиця) і ПРт-12 (О. І. Вацлавський) Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ взяли участь у квесті, завдяки якому отримали можливість у цікавій формі познайомитися з різноманітними локаціями студмістечка нашого університету.

Виконуючи завдання, розгадуючи загадки першокурсники коледжу відвідали навчальні корпуси ТНЕУ, спортивні майданчики, Музей історії університету, відшукали меморіальну дошку Герою України Володимиру Гарматію, познайомилися з ветеранами нашого закладу вищої освіти.