» » Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

Дата: 9-10-2018, 17:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

9 жовтня 2018 року в залі настільного тенісу в рамках Спартакіади Першокурсника ТНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу, у яких взяли участь вісім команд факультетів, інституту ТНЕУ (склад команди  – троє гравців. Серед яких 2 юнаки та 1 дівчина).

За результатами змагань переможцями та призерами стали:

серед 3 ракеток – 3 місце Лабунська Ілона (ФЕУ), 2 місце Томин Ірина (ФКІТ), 1 місце Паляниця Юлія (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина); серед 2 ракеток – 3 місце Гороховський Павло (ФАЕМ), 2 місце Іванюк Дмитро (ФКІТ), 1 місце Селезньов Віктор (ФФ); серед 1 ракеток – 3 місце Баран Антон (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), 2 місце Хаєцький Максим (ФКІТ), 1 місце Лисай Олександр (ФФ).

У загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином: 8 місце – ФББ, 7 місце – ФОА, 6 місце – ЮФ, 5 місце – ФАЕМ, 4 місце – ФЕУ, 3 місце – ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, 2 місце – ФФ, 1 місце – ФКІТ.

Щиро вітаємо усіх учасників і призерів змагань!