» » Тарас Демкура поділився секретами успіху з студентами факультету економіки та управління ТНЕУ

Дата: 11-10-2018, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

10 жовтня відбулася лекція Тараса Демкури, віце-президента ICC UKRAINE, кандидата економічних наук, мецената, автора монографії із мережевого маркетингу, для молоді факультету економіки та управління ТНЕУ.

Студенти ознайомилася зі специфікою здійснення мережевого маркетингу та бізнес-курсом MESH.

Тарас Володимирович: «З радістю відгукнувся на запрошення колективу кафедри маркетингу ТНЕУ, де можу поділитися своїм досвідом із викладачами та студентами. Приємно, що керівництво університету, на чолі з ректором Андрієм Ігоровичем Крисоватим, показують приклад практично орієнтованого навчального закладу!».

Колектив кафедри маркетингу дякує Тарасу Володимировичу Демкурі за візит та корисні практичні поради стосовно того як досягти успіху, а також Галині Жмуд-Демкурі, декану факультету економіки та управління Віктору Михайловичу Островерхову, завідувачу кафедри маркетингу Тетяні Михайдівні Борисовій та доценту кафедри Нелі Ростиславівні Іванечко за організацію заходу!