» » На факультеті обліку і аудиту ТНЕУ відзначали «День здоров’я»

На факультеті обліку і аудиту ТНЕУ відзначали «День здоров’я»

Дата: 17-10-2018, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 жовтня 2018 р. викладачі та студенти факультету обліку і аудиту прибули на роботу та навчання на велосипедах, адже спільнота ФОА організувала «День здоров’я», чим підтримала концепцію розвитку закладу вищої освіти «Зелений університет».

На подвір’ї біля другого корпусу упродовж дня було гамірно, весело та жваво. Саме тут тривали змагання на велосипедах, роликах, скакалках. Студенти разом з викладачами дружно долали імпровізовану смугу перешкод.

Спорт – це запорука фізичної сили та краси, а збалансоване харчування та правильний спосіб життя – ще й можливість зміцнення здоров’я, подовження тривалості та покращення якості життя. Про це всі дізналися під час лекції директора відділу здоров’я Української Уніатської Конференції Сергія Костянтиновича Луцького на тему «Валеологія і секрети особистого успіху».

На завершення усі мали нагоду  взяти участь у дегустації смачних та ситних страв здорового харчування, а також зробити діагностику стану свого організму.

Колектив факультету обліку і аудиту ТНЕУ бажає усім міцного здоров'я й передає естафету факультету фінансів!