» » Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій здійснює роботу з розвитку і впровадження інклюзивної освіти

Дата: 17-10-2018, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій розпочав роботу щодо розвитку і впровадження інклюзивної освіти. У рамках цієї роботи налагоджено співпрацю ННІІОТ ТНЕУ з Тернопільським обласним центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, місцевою владою та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Найперше це стосується інтерактивного обладнання для реабілітації, інклюзій та освіти, які мають на меті не лише розважальну функцію, а й розвиваючу, терапевтичну та ефективного психолого-педагогічного супроводу, що сприяють розвиткові осіб з інвалідністю з урахуванням їхньої індивідуальності.