» » Ігри розуму «Студентські перегони»

Ігри розуму «Студентські перегони»

Дата: 17-10-2018, 17:28 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Студенти нашого університету – веселі, активні, драйвові, життєрадісні. У цьому кожен мав нагоду переконатися 17 жовтня у виставковій залі університету під час інтелектуальних ігор розуму «Студентські перегони», які організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання. Змагалися команди усіх факультетів університету, відповідали дружно і згуртовано на запитання про студентське життя, історію відзначення Дня українського студента, історію ТНЕУ, фото-, відео-, музичні запитання, багато дізналися нової цікавої інформації.

Звичайно, як і у всіх змаганнях, були переможці.

Перше місце завоювала команда «Мамине сонечко» факультету обліку і аудиту, яка отримала перехідний  кубок і солодкі подарунки від організаторів «перегонів». Друге місце – команда «Народжені чемпіонами» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, третє місце – команда «Назву потім придумаємо» факультету економіки та управління.

У перервах між блоками запитань музичні вітання учасникам перегонів дарували Дмитро Худик, Ярина Вітер, Тетяна Шарган.

Провів інтелектуальну гру Павло Тютюнник.