Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 18-10-2018, 12:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 жовтня з ініціативи колективу кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування відбулася зустріч студентів факультету аграрної економіки та менеджменту з представником адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю «Dunapack Ukraina» Валентином Валерійовичем Кіжеватовим. Координатором зустрічі виступила доцент кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування Любезна І. В.

Кіжеватов В. В. виконує фунції ІТ-координатора та керівника з виробництва на даному підприємстві.

Доповідач зазначив, що Dunapack Ukraina є частиною підрозділу «Dunapack Packaging», що входить до складу австрійського концерну Prinzhorn Group. До складу Dunapack Ukraina входять 2 заводи: ТОВ «Дунапак-Україна» в м. Ходорів (Львівська обл.) та ТОВ «Дунапак Таврія» в м. Олешки (Херсонська обл.).

Гість детально розповів студентам про закритий (повний) цикл екологічного виробництва упакування з гофрокартону; збирання та переробку макулатури; виготовлення паперу та гофрокартону з вторинної сировини; виготовлення упакування. Також звернув увагу на збереження лісового фонду завдяки переробці вторинної сировини та досвід європейських підприємств у сфері природозбереження.

Цікавою була інформація щодо впливу якості освіти та самовдосконалення на подальше успішне працевлаштування.

Студенти ФАЕМ висловлюють вдячність Кіжеватову В. В. за ґрунтовну доповідь та приємну зустріч.

» » Зустріч студентів ФАЕМ з представником адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю «Dunapack Ukraina»

Дата: 18-10-2018, 12:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю