» » Відбувся Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих молодіжних команд

Відбувся Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих молодіжних команд

Дата: 23-10-2018, 10:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 жовтня 2018 року в Одесі відбувся Чемпіонат України з регбі-7 серед жіночих молодіжних команд віком до 21 року. У чемпіонаті взяли участь шість команд: київський «Авіатор» (суперліга), ТНЕУ (Тернопіль, вища ліга), ДЮСШ-2-ФТЛ – «Прикарпатські вовчиці» (Івано-Франківськ, вища ліга), «ХТЗ – Олімп» (Харків, суперліга), «Левиці» (Львів, вища ліга) і одеська «Отрада» (суперліга).

Результати фінальних матчів:

Півфінали за 1-4 місця:

«Отрада» 12:7 «Олімп»

«Авіатор» 48:0 ТНЕУ

Матч за 5-е місце:

«Прикарпатські вовчиці» 0:39 «Левиці»

Матч за 3-є місце:

«Олімп» 0:41 ТНЕУ

Матч за 1-е місце:

«Отрада» 7:43 «Авіатор»

Склад команди «Універ-ТНЕУ»: Христина Карапулько (капітан команди факультет фінансів), Марія Вовк (юридичний факультет), Оля Лаховська (факультет обліку і аудиту), Христина Блашків (Коледж економіки, права та інформаційних технологій), Юлія Хома (факультет обліку і аудиту), Вікторія Москальчук (факультет фінансів), Наталія Найдюк (факультет фінансів), Оксана Ткач (факультет фінансів), Зоряна Кривцун (факультет обліку і аудиту). Тренер команди: Едуард Маляр.

За результатами змагань троє наших студенток потрапили до складу молодіжної та національної збірних команд для проходження навчально-тренувальних зборів: до молодіжної збірної команди України – Блашків Христина, студентка КЕПІТ, до національної збірної команди України –Москальчук Вікторія та Ткач Оксана, студентки факультету фінансів.

Щиро вітаємо наших спортсменок з вагомими здобутками та бажаємо нових перемог!