» » Студентський «переворот» у ТНЕУ!

Студентський «переворот» у ТНЕУ!

Дата: 23-10-2018, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, 23 жовтня 2018 року, в Тернопільському національному економічному університеті активісти організували День студентського самоврядування. Подія, яка відіграє важливу роль в житті університету, адже лідерські навики повинні розвиватися саме у студентському середовищі.

Вранці ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий і голова Університетської ради студентів Станіслав Олександрович Новосад підписали Меморандум, положення якого регламентували порядок функціонування структурних підрозділів ТНЕУ в День студентського самоврядування.

До своїх обов’язків приступили:

Ректор – Новосад Станіслав Олександрович (голова УРС ТНЕУ);

Перший проректор – Мороз Ольга Юріївна (заступник голови УРС ТНЕУ);

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) – Білик Мар’яна Романівна;

Проректор з наукової роботи – Мельник Марина Василівна;

Проректор з питань соціально-економічного розвитку – Бейгер Вероніка Андріївна;

Декани факультетів, директори інститутів, коледжу – студентські декани/директори;

Начальник юридичного відділу – Боднар Мар’яна Петрівна;

Директор студентського містечка – Ковба Дар’я Олегівна;

Начальник навчально-методичного відділу – Кісілюк Леля Володимирівна;

Головний бухгалтер – Волинська Анастасія Володимирівна;

Начальник відділу кадрів – Пахолок Василина Ігорівна;

Голова Професійної спілки працівників ТНЕУ – Климець Аліна Борисівна;

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю – Барська Юлія Володимирівна.

Отож день розпочався!

Перший крок «новообраного ректора» Станіслава Олександровича – спілкування з молоддю університету під час занять. «Запрошуємо кожного із Вас приєднатися до формування навчального процесу в ТНЕУ. Студенти – це господарі університету і Ви маєте нагоду змінити те, у чому бачите проблеми і стосовно чого маєте дієві пропозиції», – зазначив С. О. Новосад.

«Начальник» відділу інформації та зв’язків з громадськістю Юлія Володимирівна Барська, поспілкувавшись із «новими» керівниками підрозділів ТНЕУ, дізналася чому вони обрали саме ту чи іншу посаду.

Новосад Станіслав, ректор ТНЕУ:

– Чи бачите Ви у майбутньому себе на посаді ректора університету?

– Звісно! Я дуже радий, що маю нагоду сьогодні отримати безцінний досвід у цьому напрямі діяльності.

– Що найважче вдається Вам, як ректору, упродовж робочого дня?

– Правильно організувати роботу усього багатотисячного колективу ТНЕУ.

Білик Мар’яна, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток):

– Чому Ви хочете бути проректором з міжнародної діяльності?

– Міжнародна діяльність завжди була цікавою для мене! Це ж стільки можливостей! Саме сьогодні я можу дізнатися як здійснюється пошук університетів-партнерів для співпраці та навчання закордоном.

Пахолок Василина, керівник відділу кадрів:

– Які завдання виконували упродовж дня?

– Готувала документацію на підпис ректору, що включала накази та заяви про звільнення, переведення, науково-дослідну роботу. Поринути у цю сферу для мене – дуже цікаво!

Бутенко Вікторія, декан факультету фінансів:

– Чому Ви вирішили взяти участь у Дні студентського самоврядування?

– Коли я виконую обов’язки декана, я можу простежити як організований навчальний процес на факультеті зсередини, а також вплинути на нього.

Волинська Анастасія, головний бухгалтер:

– Яку вказівку Ви отримали сьогодні від нового ректора?

– Підготувати звіт про використання коштів на діяльність студентського самоврядування у поточному році. Сподіваюся, що не підведу адміністрацію університету та виконаю добре усі завдання!

Кожен із представників студентського активу ТНЕУ мав нагоду отримати корисний досвід, дізнатися більше про діяльність структурних підрозділів закладу вищої освіти, познайомитися з цікавими людьми, а також запропонували власні ідеї для їх подальшого практичного втілення.

Завершився день засіданням ректорату, під час якого активісти університету прозвітували про здійснену роботу.

«Студентство – це рушійна сила нашого університету. Саме від Вашого ентузіазму, завзяття, енергії, креативних ідей і наполегливих кроків залежить майбутнє. Ніколи не бійтеся брати на себе відповідальність, вчіться виправляти помилки і ніколи не припиняйте навчатися, адже це можливість ніколи не залишатися на місці й досягати успіху», – підсумував ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий.