Молодь обирає Європу!

Дата: 1-11-2018, 17:21 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Першого листопада  світова спільнота відзначає  День  заснування Європейського Союзу. З нагоди цього дня у ТНЕУ організували квест між студентами університету «Молодь обирає Європу!». У грі  взяли участь дев’ять команд, кожна з яких складалася з п’яти учасників. На кожній із дев'яти локацій команда отримувала запитання: історичні, політичні, літературні, спортивні, асоціативні та інші. Завдання стосувалися країн, що входять до Євросоюзу.

За результатами квесту І місце виборола команда факультету економіки та управління, ІІ місце – у команди факультету обліку і аудиту, ІІІ місце посіла команда факультету фінансів. Усі учасники отримали солодкі гостинці, а переможці – пам'ятні подарунки.

Квест організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ в рамках проекту «Після пар».