» » Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі з нагоди Міжнародного дня студента!

Дата: 6-11-2018, 10:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет оголошує конкурс фото, за результатами якого буде оформлена виставка з нагоди Міжнародного дня студента. Тематика конкурсу – студентське життя. Роботи приймаються до 18 листопада у відділі інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ (1 корпус, 3 поверх, кабінет 1314) або на електронну адресу presa@wunu.edu.ua.

До участі у конкурсі приймаються фото розміром 1024х768 рх і більше, автору необхідно зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, факультет, групу, контактні дані.

Фотовиставка триватиме у холі центрального корпусу Тернопільського національного економічного університету з 20 листопада 2018 року.

Автори найкращих роботів будуть нагородженні цінними подарунками.