» » ТНЕУ запрошує усіх бажаючих до участі у доброчинному аукціоні!

ТНЕУ запрошує усіх бажаючих до участі у доброчинному аукціоні!

Дата: 7-11-2018, 11:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет запрошує професорсько-викладацький колектив, працівників, студентів, гостей закладу вищої освіти й усіх бажаючих до участі у доброчинному аукціоні, який відбудеться 16 листопада 2018 року о 12.30 год. у холі центрального корпусу.

Просимо представників факультетів, інститутів, коледжів, кафедр, структурних підрозділів закладу вищої освіти приносити свої лоти у відділ інформації та зв’язків з громадськістю (центральний корпус, третій поверх, кабінет 1314) до 15 листопада 2018 року, а також визначити стартову ціну лоту.

Кошти, виручені під час аукціону, будуть спрямовані на реалізацію та підтримку студентських ініціатив нашого закладу вищої освіти.