» » Підписано Договір про співпрацю у сфері надання освітніх послуг між ТНЕУ та Тернопільською міською радою

Підписано Договір про співпрацю у сфері надання освітніх послуг між ТНЕУ та Тернопільською міською радою

Дата: 8-11-2018, 16:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Восьмого листопада 2018 року відбувся Ярмарок вакансій в Українському домі «Перемога». Молодь ТНЕУ, яка стала активним учасником заходу, мала нагоду поспілкуватися з роботодавцями, отримати інформацію про наявні вакансії, вимоги до них, написати резюме й підшукати установи для проходження практики, стажування і, можливо, майбутнього працевлаштування.

 

Привітала молодь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович. Звертаючись до студентів, пані Посол зазначила: «Я пишаюся тим, що працюю на Уряд Сполучених Штатів Америки. Бажаю кожному із вас отримані знання вміло застосувати у практичній діяльності на благо свого міста, своєї держави».

 

Під час заходу відбулося підписання Договору про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом і Тернопільською міською радою у сфері надання освітніх послуг. Договір підписали ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий і міський голова Тернополя Сергій Віталійович Надал.

 

«Тернопіль – студентська столиця! Дорога молоде, Ваша сила – у самостійному прийнятті рішень. Не бійтеся брати на себе відповідальність за власне майбутнє. Ваш обов’язок брати участь у розбудові нашої державі. Нам дуже приємно, що місцева влада приділяє велику увагу розвитку студентських проектів та підтримує молодіжні ініціативи. Колектив ТНЕУ докладає максимум зусиль для того, аби підготувати високопрофесійних спеціалістів для органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів», – наголосив Андрій Ігорович.