» » Іноземні студенти ТНЕУ взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту

Іноземні студенти ТНЕУ взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту

Дата: 9-11-2018, 16:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятого листопада студенти та викладачі Навчального-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина з ініціативи директора проф. Ірини Олегівни Іващук взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту на тему: «Крила України». До написання диктанту долучилися і студенти-першокурсники факультету економіки та управління.

Кожен з учасників диктанту мав нагоду перевірити власний правопис з української мови та переконатися, що наша рідна мова є милозвучною, мелодійною та неповторною.

Також іноземні студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина разом із заступником директора ННІМЕВ Романом Євгеновичем Зваричем взяли участь у написанні диктанту українською мовою на UA: Суспільне мовлення.

Не дарма ж говорять: «Якщо ти поважаєш мову, то поважаєш країну».