» » Творчий вечір «Вголос» вкотре об’єднав молодь ТНЕУ

Творчий вечір «Вголос» вкотре об’єднав молодь ТНЕУ

Дата: 21-11-2018, 12:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 листопада 2018 р. у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся творчий вечір «Вголос».  У заході взяла участь талановита та креативна молодь ТНЕУ.

Мистецький захід організовано з ініціативи учасників Школи активу Тернопільського національного економічного університету.

Виступи студентів були найрізноманітнішими – співали пісні різних репертуарів – як зарубіжні так і вітчизняні, дивували грою на музичних інструментах, декламували вірші.

Вечір наповнювався затишною атмосферою і став насолодою для справжніх творчих гурманів. Також гості та учасники могли поласувати смаколиками та гарячим чаєм.

Глядачі були надзвичайно задоволені вечором, його атмосферою та приємно вражені виступами учасників.