» » Студенти факультету фінансів навчалися, граючи у гру!

Студенти факультету фінансів навчалися, граючи у гру!

Дата: 22-11-2018, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра фінансового менеджменту та страхування факультету фінансів ТНЕУ провела ділову гру, розроблену доц., к.е.н. Олегом Луцишин «Finance». Ділова гра – це інтерактивне заняття, під час якого студенти набувають ряд навичок практичної діяльності, метод імітації прийняття рішень у різних ситуаціях, який здійснюється за заданими правилами.

Впровадження таких інтерактивних занять в рамках вивчення курсу «Фінансове посередництво», зокрема та практично орієнтованих дисциплін, загалом дозволяє:

– розвинути комунікабельність;

– орієнтованість в умовах змін кон'юнктури ринку;

– обранні інвестиційного портфелю;

– стратегію диверсифікації ризиків та ін.

Хороший настрій, «здорову» конкуренцію, прийняття виважених, а подекуди і авантюрних рішень під час ділової гри забезпечили викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування та студенти групи ФСГ-41.