» » Запрошуємо на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

Запрошуємо на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

Дата: 23-11-2018, 10:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів ТНЕУ запрошує 27 листопада 2018 року на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія. Зустріч відбудеться у рамках комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія.

На наукові читання запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть висвітлити наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.

Захід відбудеться 27 листопада 2018 року о 13.00 в Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4.

З найкращими побажаннями творчих успіхів, колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія!