» » Факультет фінансів запрошує відвідати «English week with Department of taxes and fiscal policy»

Дата: 26-11-2018, 09:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Англійську часто називають мовою комунікації, адже все людство на планеті негласно вирішило спілкуватися саме цією мовою. Відчуття того, що ви з кожним днем вивчаєте щось нове та удосконалюєте себе, ні з чим не зрівняється. Тому запрошуємо з 26 по 30 листопада 2018 року долучитися до заходу у цікавому форматі, що організовує колектив кафедри податків та фіскальної політики – Тижня англійської мови.

Метою даного дійства є посилити мотивацію до вивчення іноземних мов за фаховим спрямуванням факультету фінансів, стимулювати інтелектуальну та мовну активність, розширити світогляд, розвивати творчі здібності.

Упродовж цього тижня студенти, викладачі, школярі та усі бажаючі можуть цікаво та з користю провести час.