» » Впроваджуємо новітні методи в навчальний процес!

Впроваджуємо новітні методи в навчальний процес!

Дата: 4-12-2018, 14:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

туденти кафедри фінансового менеджменту та страхування факультету фінансів ТНЕУ взяли участь в бізнес-грі Романа Кузюка «Кінцевий бенефіціар», модератором якої виступив к.е.н., доцент Олег Орестович Луцишин.

Під час гри студенти відзначили, що бізнес-гра:

– адаптована до українських реалій;

– формує бачення, щодо ведення бізнесу різними суб’єктами господарювання;

– знайомить з азами ведення спрощеної фінансової звітності, оподаткування, кредитно-фінансових відносин;

– вчить управляти пасивним грошовим потоком, фінансовими інвестиціями.

Метою заходу, як підкреслює Олег Орестович, є закріплення та розвиток вмінь та навичок здобутих в університеті, а найважливіше – це навчитися приймати рішення, взаємодіяти в команді, навчитися домовлятися з гравцями на ринку.

Учасники гри висловлюють подяку автору Роману Кузюку за класну гру-тренінг «Кінцевий бенефіціар» та чудовий подарунок – написаний ним перший український однойменний бізнес-детектив

Незабаром тест нової інтелектуальної бізнес гри. Слідкуйте за анонсами!