» » Студенти КЕПІТ ТНЕУ взяли участь у брейн-рингу «Вчимося жити у правовій державі»

Дата: 4-12-2018, 17:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

«Вчимося жити у правовій державі» – саме під такою назвою відбувся брейн-ринг між командами майбутніх правознавців Коледжу економіки, права та інформаційних технологій у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету, організований колективом відділу гуманітарної освіти  та виховання.

Перед початком гри учасники обрали собі капітанів і визначилися з назвою команди. Креативна молодь з команд «Феміда» та «Міністри» продемонструвала свої знання із правознавства.

Брейн-ринг складався із чотирьох раундів та конкурсу капітанів. Запитання, які ставилися учасникам гри, стосувалися знань з історії держави і права та Конституції України, історії становлення Української держави.

Із задоволенням учасники та гості прослухали музичні номери у виконанні студентів Коледжу.

Грамотою переможця була нагороджена команда «Феміда». Команда «Міністри» отримала грамоту за участь у грі.