» » У ТНЕУ відбулося засідання Науково-технічної ради

У ТНЕУ відбулося засідання Науково-технічної ради

Дата: 5-12-2018, 10:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до узгодженого графіку з Міністерством освіти і науки України 4 грудня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань вченої ради ТНЕУ під головуванням Задорожного Зеновія-Михайла Васильовича, д. е. н., професора,  проректора з наукової роботи, голови Ради відбулося  засідання Науково-технічної ради ТНЕУ, під час якого були заслухані та обговорені: звіт Монастирського Г. Л., д. е. н., професора,  керівника наукової роботи молодих вчених «Формування механізму сталого розвитку міського транспорту на засадах концепції «розумного» міста та муніципальної екологістики» та  звіт Войтюк  І. Ф., к. т. н., керівника науково-технічної розробки молодих учених  «Математичне та програмне забезпечення для контролю забруднення атмосфери автотранспортом».

В обговоренні взяли активну участь члени науково-технічної ради, а саме: Пушкар М. С., д. е. н., професор, професор кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу; Сохацька О. М., д. е. н., професор, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу;  Калаур І. Р. , д. ю. н., професор, завідувач кафедри цивільного права і процесу; Савельєв Є. В. д. е. н., професор,  професор кафедри міжнародної економіки;  Мельник А. Ф., д. е. н., професор,  професор кафедри менеджменту та публічного управління, а також присутній на засіданні Пукас А. В., к. т. н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук.

Члени Ради одноголосно затвердили звіти керівників наукової роботи та науково-технічної розробки молодих учених. На завершення засідання голова Ради професор Задорожний З.-М. В. підсумував роботу учасників та наголосив на збільшенні обсягів науково-дослідних робіт на госпдоговірній основі, комерціалізації результатів держбюджетних досліджень і розробок; підкреслив, що головним показником  наукової діяльності університетів є кількість та обсяг публікацій професорсько-викладацького колективу в наукометричних базах  Scopus, Web of Science Core Collection.