» » Книгозбірня ТНЕУ у світовому рейтингу Transparent Ranking of Repositories

Книгозбірня ТНЕУ у світовому рейтингу Transparent Ranking of Repositories

Дата: 5-12-2018, 19:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо колектив Тернопільського національного економічного університету з вагомим досягненням! Webometrics http://repositories.webometrics.info/en/transparent опубліковано світовий рейтинг транспарентності (Transparent Ranking of Repositories) інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ. За результатами рейтингування репозитарій Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ посів почесне 116 місце (серед українських – 4), піднявшись на 61 позицію у порівнянні з липневим рейтингом.

Рейтинг сформовано на основі підрахунку кількості наукових робіт, розміщених  у репозитарії і проіндексованих базою Google Scholar. Цього року автоматизований рейтинговий алгоритм Webeomtrics ідентифікував 2782 кращих депозитаріїв світу.

Міжнародна оцінка діяльності закладу вищої освіти є результатом роботи злагодженої команди однодумців, прогресивних фахівців, які відкриті до нового досвіду та знань.