Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 11-12-2018, 14:44 | Автор: Адміністрація ФОА

За підтримки та сприяння ректора ТНЕУ проф. А.І. Крисоватого  на базі факультету обліку і аудиту організовується черговий етап курсів з вивчення бухгалтерської програми «1С:Бухгалтерія» для студентів економічних спеціальностей.

Курси проводяться на безкоштовній основі. Після завершення курсу, за результатами тестування, кожен учасник отримає сертифікат відповідного зразка. Запис здійснюється в деканаті факультету обліку і аудиту (2 корпус ТНЕУ).

Вступне заняття відбудеться 14 грудня 2018 р. о 16.00 у залі електронних ресурсів (ауд. 1209).

» » Запрошуємо студентів ТНЕУ на безкоштовні курси з автоматизації обліку на базі програмних продуктів «1С»!

Дата: 11-12-2018, 14:44 | Автор: Адміністрація ФОА