Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Запрошуємо на відкриту лекцію від KPMG International

Дата: 11-12-2018, 12:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 грудня о 13.00 год. в аудиторії 2410 відбудеться відкрита лекція представника великої четвірки світових лідерів аудиторських послуг – міжнародної мережі  KPMG International.

Під час лекції присутні дізнаються:

– Які навички потрібні для того, щоб побудувати успішну кар’єру в міжнародній компанії?

– З чого розпочати?

– На що звертають увагу рекрутери?

– Працевлаштування та оплачуване стажування, кар’єра на прикладі KPMG

– Безкоштовні освітні можливості для студентів (майстер-класи, олімпіади, бізнес симуляції, онлайн навчання та т.і.) з KPMG?

Експерт: Ірина Боднар, старший спеціаліст, Talent Acquisition

Після лекції у всіх, хто виявить таке бажання, буде можливість написати пробне тестування (числовий тест). Успішний результат буде зараховано. Не дуже успішний – можна переписати, як тільки ви відчуватимете, що уже готові.

Час проведення лекції 1 год. – 1год. 20 хв.  Тест-драйв 30 хв.

Приєднатися можуть всі охочі. Вхід вільний!

» » Запрошуємо на відкриту лекцію від KPMG International

Запрошуємо на відкриту лекцію від KPMG International

Дата: 11-12-2018, 12:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Під час лекції присутні дізнаються:

– З чого розпочати?

– На що звертають увагу рекрутери?

– Працевлаштування та оплачуване стажування, кар’єра на прикладі KPMG

Експерт: Ірина Боднар, старший спеціаліст, Talent Acquisition

Час проведення лекції 1 год. – 1год. 20 хв.  Тест-драйв 30 хв.

Приєднатися можуть всі охочі. Вхід вільний!