» » Європейська ліга професійного розвитку запрошує до участі у стажуванні

Європейська ліга професійного розвитку запрошує до участі у стажуванні

Дата: 14-12-2018, 17:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Європейська ліга професійного розвитку» разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління у м. Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету у місті Краків, за темою «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: 04 лютого – 22 лютого 2019 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Подача заявок на участь у стажуванні: до 31 грудня 2019 року.

Детальна інформація  щодо участі та організаційних витрат за телефоном +380633339152, або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya/