» » У ТНЕУ відбувся ІІІ відкритий Кубок з настільного тенісу

У ТНЕУ відбувся ІІІ відкритий Кубок з настільного тенісу

Дата: 14-12-2018, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12-13 грудня 2018 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі закладу вищої освіти відбувся ІІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу, присвячений Дню Андрія Первозванного, організований за підтримки ректора ТНЕУ проф. Андрія Ігоровича Крисоватого. У змаганнях взяли участь 56 чоловік, серед них студенти тернопільських закладів вищої освіти та учні шкіл Тернопільської області.

Змагання відбувалися у таких номінаціях: у змішаному парному розряді (дівчина + хлопець) 3 місце виборола команда Тернопільської ОДЮСШ №2 (Івасіків Лілія, Іваницький Віктор), 2 місце – команда Тернопільської ОДЮСШ №1 (Марчук Неля, Дерев’яник Віталій), переможцем стала команда Мікс (Речицька Юлія (Бережани), Сидорак Назарій (ТНЕУ).

Серед школярок: 3 місце – Івасіків Лілія (Тернопільська ОДЮСШ), 2 місце – Речицька Юлія (Бережани), 1 місце – Марчук Неля (Тернопільська ОДЮСШ).

Серед школярів: 3 місце – Дерев’яник Віталій (Тернопільська ОДЮСШ), 2 місце – Баковський Олександр (Бережани), переможцем став Іваницький Віктор (Тернопільська ОДЮСШ).

Серед жінок: 3 місце – Вдовиченко Вікторія (ТНЕУ), 2 місце – Чорнописька Світлана (ТНЕУ), 1 місце – Дворницька Марія (ТНЕУ). Серед чоловіків: 3 місце – Пеляк Ярослав (ТНПУ), 2 місце – Сидорак Назарій (ТНЕУ), золоту медаль виборов Руцький Сергій (ТНЕУ).