» » Науковці ТНЕУ взяли участь у семінарі «Формування цінностей на уроках німецької мови»

Дата: 14-12-2018, 15:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-12 грудня 2018 року представники  Тернопільського осередку Асоціації українських германістів, який з травня 2018 року діє на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ,  взяли активну участь у семінарі «Формування цінностей на уроках німецької мови». Навчально-методичний захід для вчителів організували Асоціація українських германістів, Фонд Ганса Зайделя і кафедра міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов Львівського університету імені Івана Франка.

У семінарі взяли участь представники Австрійської академічної служби обміну, викладачі Віденського університету та Львівського університету імені Івана Франка, а також  освітяни зі Львівської, Волинської, Закарпатської, Хмельницької, Одеської, Харківської, Черкаської та Донецької областей. Упродовж семінару були обговорені питання методики і дидактики викладання німецької мови як іноземної, виховання у школярів основних громадянських та морально-етичних цінностей, що є основною складовою поступового формування повноцінної особистості молодої людини.