» » Відбувся І відкритий кубок ТНЕУ бадмінтону

Відбувся І відкритий кубок ТНЕУ бадмінтону

Дата: 20-12-2018, 14:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-19 грудня 2018 року відбулися змагання відкритого Кубку ТНЕУ з бадмінтону серед студентів зво (Західний регіон). Змагання організовано під патронатом ректора ТНЕУ, професора Крисоватого Андрія Ігоровича, за сприяння Федерації бадмінтону України, Тернопільського обласного відділення НОК України, Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Участь у змаганнях взяли  студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ, Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ та студенти Тернопільського національного економічного університету.

Результати змагань:

Змішаний парний розряд:

3 місце – ФКС (Оскоріп Руслан, Федин Катерина(ТНЕУ, ФАЕМ)

2 місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 2 команда (Скицько Вадим, Назарова Христина)

1 місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 1 команда (Саїн Богдан, Меленчук Ірина)

Парний розряд жінки:

3 місце – ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина (Казьмерчук Вікторія, Зігрій Анна)

2 місце – ТНЕУ-1 (Вдовиченко Вікторія (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Федин Катерина (ФАЕМ)

1 місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (Меленчук Ірина, Назарова Христина)

Парний розряд чоловіки:

3 місце – ТНЕУ-1 (Руцький Сергій (ФКІТ), Шевчук Михайло (ФОА)

2 місце – ТНЕУ-2 (Оскоріп Руслан (ФАЕМ), Кобеля Михайло (ФКІТ)

1 місце – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (Скицько Вадим, Саїн Богдан)

Особисті змагання жінки:

3 місце – Червона Юлія (Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ)

2 місце – Назарова Христина (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)

1 місце – Меленчук Ірина (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)

Особисті змагання чоловіки:

3 місце – Оскоріп Руслан (ФАЕМ ТНЕУ)

2 місце – Скицько Вадим (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)

1 місце – Саїн Богдан (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)

Щиро вітаємо усіх учасників та призерів змагань!