» » Запрошуємо взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Дата: 29-12-2018, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги та студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Перший етап ІІ туру Конкурсу відбудеться 14-15 березня 2019 р., другий етап – 11-12 квітня 2019 р. Другий  етап буде проведено у формі науково-практичної конференції з презентаціями результатів наукових досліджень.

Наказ про проведення Конкурсу та вимоги до наукових робіт – у додатках.

Готові роботи надсилайте на адресу кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ: kafedra.mmtam@wunu.edu.ua.

Завантажити Переглянути онлайн

Завантажити Переглянути онлайн