» » Вручили дипломи магістрів студентам ФББ!

Вручили дипломи магістрів студентам ФББ!

Дата: 8-02-2019, 17:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогоднішній сонячний день став справжнім святом  для студентів факультету банківського бізнесу  – довгоочікуване вручення дипломів ОКР «Магістр». Душу переповнювали двозначні відчуття: з однієї сторони радість, адже ось він – результат п’ятирічного старанного навчання, а з іншої – смуток за вірними друзями, студентським дозвіллям, цікавими лекціями та спілкуванням з викладачами.

Це справді визначна подія, адже випускний – це підсумок роботи  студентів та викладачів й урочисте оприлюднення результатів їх копіткої праці.

Щирі емоції радості та хвилювання, привітання найближчих людей створювали неповторну атмосферу урочистості.

Першим вітальні слова висловив декан факультету банківського бізнесу Адамик Богдан Петрович: «Дипломи –  це путівка в доросле життя, адже сьогодні перед вами відкриваються нові обрії. Я дуже хочу, щоб  наші викладачі пишалися вами. Керуйтеся лише далекоглядними, мудрими та об’єктивними рішеннями. Будемо завжди раді бачити вас  у стінах рідного університету!».

Також випускників вітали завідувачі кафедр факультету й бажали  успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації задумів.

Студенти факультету банківського бізнесу отримали 63 дипломи ОКР «Магістр», з них 11 дипломів з відзнакою.

Щиро вітаємо випускників! Перед вами відкриваються нові можливості – скористайтеся ними сповна! У ваших руках тепер не лише ваше життя, а й життя усієї країни.