Золото Романа Гонтюка

Дата: 28-07-2011, 11:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У перший день змагань на Кубок Європи з дзюдо, що відбувся 23-24 липня у німецькому місті Гамбург, золоту медаль у скарбничку збірної України здобув випускник факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету, Заслужений майстер спорту України Роман Гонтюк.

У ваговій категорії 90 кг Роман у фіналі без проблем подолав іспанського дзюдоїста, зафіксувавши перемогу уже на десятій секунді поєдинку. Здобута у Німеччині золота медаль дворазового призера Олімпійських ігор Романа Гонтюка стала його першою нагородою у цьому сезоні.
                Щиро вітаємо нашого випускника з високим досягненням та бажаємо йому наснаги для підкорення найвищих вершин спортивного Олімпу!