» » Відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Дата: 15-02-2019, 16:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13 лютого на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти на тему: «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування». Учасниками засідання стали ректори українських закладів вищої освіти, директори технікумів та коледжів, науковці та народні депутати України.

У рамках зустрічі присутні обговорили такі питання:

– Управління закладами вищої освіти. Проблеми та шляхи вдосконалення.

– Удосконалення системи фінансування закладів вищої освіти.

– Оцінювання якості вищої освіти і освітні вимірювання. Першочергові заходи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо аналізу якості освітньої діяльності закладів вищої освіти.

В обговорені взяв участь ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий.