» » 18 лютого – День Незалежності Ісламської Республіки Гамбія

18 лютого – День Незалежності Ісламської Республіки Гамбія

Дата: 18-02-2019, 18:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо Дарбое Джереха – студента групи АМЕТ-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина – з національним святом –  Днем Незалежності Ісламської Республіки Гамбія!

Бажаємо твоїй Батьківщині прогресу, миру, добробуту, процвітання та стабільності! Нехай  креативна молодь з активною та життєвою громадською позицією спонукають Гамбію до стрімкого розвитку та конкурентоспроможності на міжнародній економічній арені.

Будемо раді вітати у Тернопільському національному економічному університеті  юнаків та дівчат із Гамбії. Пам’ятайте – Ви частинка великої університетської родини.

Проректор з науково-педагогічної роботи  Десятнюк Оксана Миронівна та  директор ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина  Іващук Ірина Олегівна запевнили Дарбое Джереха у тому, що майбутнє  його держави залежить від освіченої молоді, яка повернеться додому, аби працювати на благо його процвітання.