» » До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

Дата: 26-02-2019, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оголошуємо конкурсний відбір викладачів та студентів ТНЕУ на стажування та навчання в рамках програми «Mevlana 2019-2020» в Університеті Мармара (Істанбул, Туреччина). Mevlana – це програма академічної мобільності, що спрямована на обмін студентами та викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та інших країн. Студенти можуть навчатися упродовж одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції упродовж двох тижнів.

Претенденти мають представити на розгляд конкурсної комісії такі документи:

– Довідка успішності (Transcript of records)

– Сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою

– CV (іноземною мовою)

Документи потрібно подати до  27.02.19 у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1222 ).

Співбесіда з кандидатами відбудеться 28.02.19 о 10:00 год.

Розмір стипендії для студентів становить 1200 турецьких лір. Програма не передбачає покриття витрат на дорогу та проживання.

До участі в програмі обміну допускаються: студенти бакалаври, магістри чи аспіранти, окрім першокурсників.

Навчання  здійснюватиметься за такими напрямами: Business Studies, Management Science, Engineering, Technology, Education, Languages and Philological Science.

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://mevlana.uluslararasi.marmara.edu.tr/