» » Надійне партнерство як чинник успіху проектної діяльності

Надійне партнерство як чинник успіху проектної діяльності

Дата: 27-02-2019, 10:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Науковий інститут управління проектами спільно з відділом міжнародних зв’язків ТНЕУ запрошує взяти участь у роботі семінару-тренінгу «Надійне партнерство як чинник успіху проектної діяльності», який відбудеться у четвер 21 березня 2018 року в конференц-залі корпусу № 10 ТНЕУ (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 9, центр Європейських і Міжнародних студій). Початок роботи учасників семінару-тренінгу – 10.00 год.

Семінар-тренінг покликаний дати практичні відповіді на такі питання:

– партнерство в проектній діяльності: проблема узгодження взаємних інтересів;

– як знайти партнера в процесі підготовки проектної пропозиції;

– етичні аспекти партнерства в проектній діяльності;

– технології ефективної комунікації з партнерською організацією в процесі підготовки та реалізації проекту;

– особистісний аспект успішного партнерства в проектній діяльності;

– потенційна база організацій-партнерів в реалізації проектної діяльності ТНЕУ: міжнародний, національний та регіональний аспекти.

До участі в семінарі-тренінгу запрошені представники місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємницького сектору та громадських організацій.

Контактна особа: Монастирський Григорій Леонардович, д. е. н., професор, директор наукового інституту управління проектами ТНЕУ, тел. (050) 678-86-91.