» » Колектив ТНЕУ вітає Загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9 ім. Іванни Блажкевич з 60-річчям!

Дата: 1-03-2019, 16:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні в стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте відзначення шістдесятиріччя Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей № 9» ім. Іванни Блажкевич.

Від імені колективу ТНЕУ адміністрацію, вчителів та учнів школи  привітав перший проректор університету Микола Іванович Шинкарик.

«У цей святковий день ми щиросердно бажаємо вам надалі втілювати у життя високі ідеали освіти та продовжувати сіяти зерна мудрості, любові, розуму та гармонії. Ідіть упевненим кроком назустріч майбутньому, залишаючи вагомий пласт добрих напрацювань. Нехай невтомна праця вчителів буде завжди багатою на добірний урожай, а підкорені ними вершини авторитетності примножують славу школи», – побажав Микола Іванович.

Колектив ТНЕУ високо цінує співпрацю з освітянською спільнотою Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - економічного ліцею № 9 ім. Іванни Блажкевич. До мистецьких вітань також долучилися солісти творчих колективів ТНЕУ.