» » Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ отримав офіційний статус Education Partner of Cambridge University Press

Дата: 5-03-2019, 15:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Першого березня 2019 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський EdCamp Linguist Positive Change – наймасштабніша подія з англійської мови в Україні. Вперше компанія Лінгвіст, спільно з трьома провідними видавництвами Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications, організували захід, присвячений викладанню англійської мови у форматі конференції EdCamp за участі чотирьох іноземних спікерів, 10 експертів з України та інших країн світу.

У конференції EdCamp взяла участь директор Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ Лужецька Ольга Богданівна, якій для подальшого підписання Тернопільським національним економічним університетом було передано ліцензійну угоду, укладену з Cambridge University Press. Відповідно до цієї угоди Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ отримав офіційний статус Education Partner of Cambridge University Press.