» » Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Вітаємо з присвоєнням почесного звання!

Дата: 7-03-2019, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Указу Президента України №58/2019 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня" за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно Валентині Миколаївні Панасюк - деканові факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

Щиро вітаємо Валентину Миколаївну з високим визнанням і вагомим досягненням, зичимо професійних успіхів, творчого неспокою і невичерпного натхнення до нових звершень!