Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Факультет економіки та управління ТНЕУ запрошує на курси з Інтернет-маркетингу!

Дата: 13-03-2019, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорогі друзі! Колектив кафедри маркетингу факультету економіки та управління ТНЕУ запрошує вас на курси з Інтернет-маркетингу. Під час навчання ви отримаєте інструменти-сервіси й опануєте:

1. Основи Інтернет-маркетингу.

2. SEO (пошуковий маркетинг).

3. SMM (маркетинг у соцмережах).

4. Як запустити рекламу у Faсebook та Instagram?

5. Е-mail-маркетинг.

6. Контекстна реклама (Google Adwords).

7. Обробка фотографії.

8. Гроузхакінг та нейромаркетинг.

Курси проводитимуть практикуючі викладачі кафедри маркетингу ТНЕУ та запрошені спеціалісти з Інтернет-маркетингу.

Заняття відбуватимуться у комп'ютерних лабораторіях ТНЕУ – одразу практикуємо!

Початок курсів – 1 квітня, тривалість – 24 год. (16 занять по 1,5 год. кожне). Заняття відбуватимуться двічі на тиждень по 3 год. в день. Групи формуватимуться у кількості до 20 учасників.

Вартість навчання – 650 грн. Після проходження курсів їх учасникам буде видано сертифікат Тернопільського національного економічного університету. Попередній графік перших занять – з 15.20 до 18.30 год. у вівторок і четвер.

Щоб стати учасником курсів необхідно попередньо зареєструватися й укласти відповідний договір.

0961560900 – Тетяна Михайлівна,

0974668395 – Світлана Євгенівна,

Кафедра маркетингу ТНЕУ – Майдан Перемоги, 3, навчальний корпус №3, кабінет 3211.

» » Факультет економіки та управління ТНЕУ запрошує на курси з Інтернет-маркетингу!

Факультет економіки та управління ТНЕУ запрошує на курси з Інтернет-маркетингу!

Дата: 13-03-2019, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

1. Основи Інтернет-маркетингу.

2. SEO (пошуковий маркетинг).

3. SMM (маркетинг у соцмережах).

4. Як запустити рекламу у Faсebook та Instagram?

5. Е-mail-маркетинг.

6. Контекстна реклама (Google Adwords).

7. Обробка фотографії.

8. Гроузхакінг та нейромаркетинг.

Заняття відбуватимуться у комп'ютерних лабораторіях ТНЕУ – одразу практикуємо!

0961560900 – Тетяна Михайлівна,

0974668395 – Світлана Євгенівна,