» » Студенти ТНЕУ серед переможців Кубка України з самбо!

Студенти ТНЕУ серед переможців Кубка України з самбо!

Дата: 19-03-2019, 15:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 16-17 березня у м. Луцьк відбувалися змагання Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. У яких взяло участь 230 спортсменів з 17-ти регіонів нашої країни.

Тернопільський національний університет представляли 8 студентів-спортсменів, які зуміли поповнити скарбничку нагород нашого зво кількома нагородами. Так у ваговій категорії до 52 кг серед жінок золоту медаль здобула Алла Бегеба (ФАЕМ), а серед чоловіків - Юрій Яремчук, у цій ж категорії «срібло» у Алварда Акопяна (ФФ). У вагові категорії понад 80 кг срібної нагороди удостоїлась Тетяня Костенко (ФЕУ). Бронзовим призером Кубку України став Михайло Свідрак(ФАЕМ) (вагова категорія до 74 кг).

Таким чином наші спортсмени здобули повний комплект нагород. З чим щиро їх і вітаємо та бажаємо якомога частіше підніматися на найвищі сходинки п’єдесталу!